خدمات ما

مورد اعتماد محبوب ترین برندها و سازمان ها

زیر‌ساخت شبکه، کابل مسی، فیبر نوری

شرکت پیشرو گستر رایانه، تامین کننده اقلام و مجری پروژه های زیرساخت شبکه‌های کابل مسی و فیبر نوری در حوزه های مختلف آماده طراحی، مشاوره، تأمین و اجرای پروژه‌ها می‌باشد. این شرکت با داشتن نیروی متخصص، توانمندی خود را در این حوزه به اثبات رسانده است.

اطلاعات بیشتر

تجهیزات اکتیو شبکه

به کلیه تجهیزاتی که در ساختار شبکه به برق متصل می‌شوند و وظیفه قسمتی از برقراری ارتباط یا انتقال اطلاعات و یا نگهداری، مدیریت و ذخیره‌سازی اطلاعات را بر عهده دارند تجهیزات اکتیو یا فعال شبکه می‌گویند. انتخاب صحیح این تجهیزات امری تخصصی است که می‌تواند کمک زیادی به عملکرد درست شبکه و هزینه‌های مجموعه نماید. شرکت پیشرو گستر رایانه با افتخار آمادگی خود را جهت تأمین انواع تجهیزات فعال شبکه (Active) از جمله انواع روتر، سوئیچ، فایروال، کارت شبکه و … اعلام می نماید.

اطلاعات بیشتر

لینک‌های وایرلس و ارتباطات رادیویی

امروزه نیاز به برقراری ارتباطات راه دور بین شعب مختلف سازمان‌ها و شرکت‌ها بیش‌ از پیش احساس می‌شود. با گسترش تکنولوژی وایرلس، ساختمان ها به‌صورت وایرلس رادیویی با هزینه‌ای بسیار پایین‌تر نسبت به استفاده از لینک‌های اجاره‌ای و بسیار امن‌تر از بستر اینترنت که درگذشته مورد استفاده قرار می‌گرفتند، فراهم‌شده است. در این نوع از ارتباطات شما می‌توانید هر نوع داده‌ای که قابلیت تبدیل به پروتکل IP را داراست، انتقال دهید.

اطلاعات بیشتر

بسته مخابراتی pbx و voip

امروزه در اکثر سازمان‌ها، هزینه زیادی صرف تماس‌های تلفنی داخلی، بین‌شهری و بین‌المللی و یا پاسخگویی به مشتریان می‌گردد. استفاده از سیستم‌های تلفنی مبتنی بر شبکه‌های IP علاوه بر مکالمه رایگان بین مرکزها، امکان مکالمه‌های بین‌المللی با هزینه کم و کیفیت قابل قبول، را فراهم می‌کند. این سیستم افزون برآنکه همه امکانات سیستم‌های تلفن سانترال معمولی را پشتیبانی می‌کند، امکانات متنوع دیگری از جمله صندوق صوتی، پاسخگویی خودکار و امکان تماس مستقیم بین‌المللی کم‌هزینه با گوشی تلفن را نیز فراهم کرده و به این جهت که از ساختار شبکه‌های کامپیوتری معمولی استفاده می‌کند، نیازی به کابل‌کشی مجزا برای راه‌اندازی این سیستم وجود ندارد.

در جایی که اطلاعات منتقل شده بر روی شبکه‌های کامپیوتری شکل صوتی به خود بگیرند، VoIP مطرح می‌شود. شایان ذکر است که برای داشتن یک ارتباط از نوع VoIP باید شبکه‌های بر پایه پروتکل IP داشته باشیم. حال با توجه به این که بزرگ‌ترین شبکه بر پایه VoIP شبکه اینترنت است، به طور معمول از این فناوری به عنوان منتقل کننده صدا بر روی شبکه اینترنت یاد می‌شود. یکی از دلایل مهم پیشرفت روزافزون VoIP یا همان انتقال صدا بر روی بستر اینترنت را می‌توان کم‌هزینه بودن انتقال صدا و استفاده از بستر موجود داده‌ها در جهت انتقال صدا دانست.

اطلاعات بیشتر

طراحی و اجرای اتاق سرور

اتاق سرور از جهات مختلفی به‌عنوان مهم‌ترین بخش شبکه محسوب می‌شود. اتاق سرور در واقع مرکز کنترل و مدیریت شبکه بوده و تمامی تجهیزات سخت‌افزاری شبکه شامل سرورها، سوییچ‌ها، روترها و … در این محل قرار می‌گیرند. اتاق سرور اتاقی است که برای ذخیره، نگهداری و مدیریت سرورهای کامپیوتری و اجزای مرتبط با آن استفاده می‌شود. برپایی اتاق سرور و دیتاسنتر دارای استانداردها و نکات زیادی است که می‌بایست مورد توجه و دقت قرار بگیرند. طراحی و راه‌اندازی اتاق‌سرور و دیتاسنتر جزو خدمات ارائه شده توسط شرکت پیشرو گستر رایانه می‌باشد.

اطلاعات بیشتر

طراحی و اجرای اتاق مانیتورینگ

اتاق مانیتورینگ محلی برای جمع‌آوری و مشاهده تصاویر دوربین‌های مداربسته که در نقاط مختلف محیط کار یا شعبات نصب شده‌اند، می‌باشد. در واقع اتاق مانیتورینگ محلی برای کنترل کامل و دقیق بر چگونگی نحوه کارکردن کارمندان، کارگران و یا محافظت از دارایی های یک سازمان می‌باشد. شرکت پیشرو گستر رایانه، با بکارگیری نیروی متخصص و استفاده از برندهای برتر تجهیزات در زمینه طراحی و اجرای اصولی و حرفه‌ای اتاق مانیتورینگ دوربین مداربسته و تجهیزات کنترلی، سعی بر جلوگیری از هدر رفتن انرژی، وقت و هزینه اضافی سازمان‌ها، ارگان‌ها و شرکت‌های طرف قرارداد دارد.

اطلاعات بیشتر

سیستم برق اظطراری (ups)

استفاده از UPS به عنوان برق بدون‌وقفه برای اماکنی که مجهز به سرور مرکزی، سیستم‌های کامپیوتری، دوربین‌های مداربسته، و به طور کلی سیستم‌های امنیتی و اطلاعاتی هستند، ضروری می‌باشد. همچنین برای مجتمع‌های مسکونی، تجاری و اداری که افراد زیادی در آنها حضور دارند، مراکز یا سازمان‌هایی که قطع برق در آنها موجب وارد آمدن خسارات جبران‌ناپذیر می‌شود، و از همه مهمتر در مراکز حساسی مانند بیمارستان‌ها که قطع برق می‌تواند منجر به از بین رفتن جان انسان‌ها شود نیز وجود سیسم برق بدون‌وقفه (UPS) اجتناب‌ناپذیر می باشد. شرکت پیشرو گستر رایانه با بهره‌گیری از تجارب و دانش متخصصین خود در این حوزه خدمات گسترده و متنوعی ارائه می‌نماید.

اطلاعات بیشتر

تجهیزات سیستم های نظارتی و حفاظتی (دوربین مداربسته)

دوربین مداربسته در انواع فضاهای مختلف مسکونی، تولیدی، تجاری و اداری استفاده می‌شود، اما هدف نهایی استفاده از آن‌ها نظارت دقیق، کنترل صحیح و حراست کامل از مجموعه و فضای مورد نظر است و حتی فضاهایی مانند انبارها، بانک‌ها، خیابان‌های شهری و… نیز همگی از موارد استفاده از دوربین مدار بسته به شمار می‌روند.امروزه در مراکز صنعتی و اداری جهت نظارت بر محیط فیزیکی و نظارت برکار کارکنان یا کـارگران در جـهت کنترل و مدیـریت بهـتر و کارآمـد‌تر بـه وفـور از سیستمهای دوربین مـداربسته استفاده می‌شود. این سیستمها به عنوان سیستمهای کنترل تصویری ( نظارت تصویری ) نیز نامیده می‌شوند.مشاوره ،طراحی و اجرای سیستم های نظارتی و امنیتی جزو خدمات ارائه شده توسط شرکت پیشرو گستر رایانه می‌باشد.

اطلاعات بیشتر